Raamattu- ja Lentopalloralli 2019                                            
                                                                                             
      Division A   M S+ S- P+ P- Dif.       Division B   M S+ S- P+ P- Dif.       Division C   M S+ S- P+ P-   Dif.    
    Ra Raatajat   3 5 1 124 90 34     Ur Urhot   3 6 0 126 66 60     BT BTTF   2 4 0 84 41 43    
    Al Alokkaat   3 5 1 124 95 29     Ta Tallinn   3 4 2 114 78 36     CE Castillo de Ebro   2 2 2 72 72 0    
    Kp Kotipojat   3 0 6 75 126 -51     Ja Jarrut   3 2 4 86 95 -9     BG Bill Gates Empire 2 0 4 41 84 -43    
    Sc Scrabble   3 2 4 98 110 -12     LL Lucky losers   3 0 6 39 126 -87       Division D                          
                                                                GB Gott & Blandat   2 4 0 84 64 20  
                                    Ka Kamikaze   2 1 3 75 79 -4  
                                                              OR Oikeuden Ritarit 2 1 3 64 80 -16    
    Court 1     Referee   Match     1.Set     2.Set     Court 2     Referee   Match     1.Set     2.Set     Court 3     Referee   Match     1.Set     2.Set    
  16:30   Urhot - Lucky losers Sc 2 - 0 21 - 6 21 - 10     Tallinn - Jarrut BG 2 - 0 21 - 12 21 - 12     Raatajat - Kotipojat Ka 2 - 0 21 - 10 21 - 13  
  17:05   Alokkaat - Scrabble Ur 2 - 0 21 - 19 21 - 10     BTTF - Bill Gates E. Ta 2 - 0 21 - 8 21 - 3     Oikeuden Ritarit - Kamikaze Ra 1 - 1 16 - 21 21 - 17  
  17:40   Jarrut - Urhot Al 0 - 2 7 - 21 13 - 21     Lucky losers - Tallinn BT 0 - 2 7 - 21 5 - 21     Scrabble - Raatajat OR 0 - 2 15 - 21 12 - 21  
  18:15   Kotipojat - Alokkaat Ur 0 - 2 10 - 21 16 - 21     Castillo de Ebro - BTTF LL 0 - 2 13 - 21 17 - 21     Gott & blan - Oikeuden Ritarit Ra 2 - 0 21 - 13 21 - 14  
  18:50   Urhot - Tallinn Kp 2 - 0 21 - 16 21 - 14     Jarrut - Lucky losers CE 2 - 0 21 - 6 21 - 5     Raatajat - Alokkaat Gb 1 - 1 21 - 19 19 - 21  
  19:25   Scrabble - Kotipojat Ta 2 - 0 21 - 16 21 - 10     Bill Gates E. - Castillo de Ebro Ja 0 - 2 20 - 21 10 - 21     Kamikaze - Gott & blan Al 0 - 2 17 - 21 20 - 21  
                                                                                             
      Division I   M S+ S- P+ P- Dif.       Division II   M S+ S- P+ P- Dif.       Division III   M S+ S- P+ P- Dif.    
    Ur Urhot   4 6 2   158 122 36     Ka Kamikaze   3 4 2   114 97 17 Sc Scrabble   4 7 1   160 111 49    
    Al Raatajat   4 5 3   156 142 14     CE Castillo de Ebro   3 4 2   108 118 -10     OR Oikeuden Ritarit 4 7 1   161 114 47    
    Ra Alokkaat   4 5 3   155 146 9     Ta Tallinn   3 3 3   107 106 1     BG Bill Gates Empire 4 3 5   126 139 -13    
    GB Gott & Blandat   4 2 6   145 163 -18     Ja Jarrut   3 1 5   101 116 -15     Kp Kotipojat   4 3 5   135 149 -14    
    BT BTTF   4 2 6   123 164 -41                                   LL Lucky losers   4 0 8   99 168 -69    
                                                                                             
    Court 1     Referee   Match     1.Set     2.Set     Court 2     Referee   Match     1.Set     2.Set     Court 3     Referee   Match     1.Set     2.Set    
  20:05   Scrabble - Oikeuden Ritarit BG 1 - 1 21 - 14 13 - 21     Alokkaat - Raatajat Kp 1 - 1 19 - 21 21 - 17     Urhot - BTTF Ka 2 - 0 21 - 10 21 - 11  
  20:40   Jarrut - Castillo de Ebro Sc 0 - 2 18 - 21 19 - 21     Lucky losers - Bill Gates Empire Ra 0 - 2 7 - 21 14 - 21     Gott & Blandat - Alokkaat Ur 0 - 2 18 - 21 19 - 21  
  21:15   Bill Gates Empire - Kotipojat OR 1 - 1 21 - 13 11 - 21     Raatajat - BTTF Sc 2 - 0 21 - 10 21 - 19     Urhot - Gott & Blandat Al 2 - 0 21 - 19 21 - 13  
  21:50   Oikeuden Ritarit - Lucky losers CE 2 - 0 21 - 10 21 - 17     Kotipojat - Scrabble Ja 0 - 2 19 - 21 10 - 21     Tallinn - Kamikaze GB 0 - 2 17 - 21 14 - 21  
                                                                                             
  08:40   Castillo de Ebro - Kamikaze Kp 1 - 1 11 - 21 21 - 19     Raatajat - Urhot GB 1 - 1 21 - 17 14 - 21     BTTF - Alokkaat LL 1 - 1 14 - 21 21 - 18  
  09:15   Oikeuden Ritarit - Kotipojat Ta 2 - 0 21 - 19 21 - 11     Gott & Blandat - Raatajat BG 1 - 1 14 - 21 21 - 20     Alokkaat - Urhot BT 1 - 1 13 - 21 21 - 15  
  09:50   Bill Gates Empire - Oikeuden Ritarit Ta 0 - 2 7 - 21 16 - 21     Lucky losers - Scrabble AI 0 - 2 11 - 21 7 - 21     BTTF - Gott & Blandat Ur 1 - 1 17 - 21 21 - 20  
  10:25   Scrabble - Bill Gates Empire CE 2 - 0 21 - 18 21 - 11     Kotipojat - Lucky losers Ka 2 - 0 21 - 16 21 - 17     Tallinn - Jarrut BT 2 - 0 21 - 12 21 - 18  
                                                                                             
  11:00   Castillo de Ebro - Tallinn LL 1 - 1 13 - 21 21 - 20     Kamikaze - Jarrut OR 1 - 1 11 - 21 21 - 13   Q1 Urhot - Scrabble BG 2 - 0 25 - 16 25 - 3  
  12:00 Q2 Raatajat   Tallinn Ja 2 - 0 27 - 25 25 - 18   Q3 Alokkaat - Castillo de Ebro BT 2 - 0 29 - 27 25 - 6   Q4 Gott & Blandat - Kamikaze Sc 2 - 0 25 - 20 25 - 20  
  13:00 S1 Urhot - Gott & Blandat CE 2 - 1 25 - 20 22 - 25  15 6 S2 Raatajat - Alokkaat Ka 0 - 2 22 - 25 18 - 25  
  14:00 P Gott & Blandat - Raatajat CE 2 - 0 25 - 19 25 - 20                                
  15:00 F Urhot - Alokkaat CE 1 - 2 25 - 12 18 - 25  11 15                              
                                                                                             
Tournament totalt Bible competition Volleyball
1 Alokkaat 4 1 Lucky losers 1 Alokkaat  
2 Gott o blandat 5 2 Gott o blandat 2 Urhot  
3 Castillo de Ebro 10 3 Alokkaat 3 Gott o blandat
4 Urhot 10 4 Bill Gates Empire 4 Raatajat
5 Kamikaze 11 5 Castillo de Ebro 5 Castillo de Ebro
6 Scrabble 12 6 Kamikaze 5 Kamikaze
7 Raatajat 14 7 Scrabble 5 Scrabble
8 Lucky losers 15 8 Urhot 5 Tallinn
9 Bill Gates Empire 16 9 BTTF 9 BTTF
10 Tallinn 16 10 Raatajat 10 Jarrut
11 BTTF 18 11 Tallinn 11 Oikeuden Ritarit
12 Jarrut 22 12 Jarrut 12 Bill Gates Empire
13 Oikeuden Ritarit 25 13 Kotipojat 13 Kotipojat
14 Kotipojat 26 14 Oikeuden Ritarit 14 Lucky losers